Moje skromne Portfolio

  Prezentuję tu krótkie opisy moich projektów webowych wraz z linkami do ich wersji on-line. Gorąco zachęcam do zapoznania się. W ostatnim czasie zająłem się tematem aplikacji typu Single Page Application. Mówiąc w skrócie, chodzi o strony zmieniające swoją treść bez przeładowywania całości. Do tworzenia tego typu stron doskonale nadaje się frontendowy framework AngularJS, którego bardziej przyjazny opis znajdziesz na tej stronie. Dlatego też postanowiłem poznać Angulara i zacząłem pisać następną aplikację opartą właśnie na Angularze. Efekt tych prac prezentuję w postaci screenów i krótkich filmów. Najnowszym projektem jest aplikacja wykonana w technologii MEAN Stack, której demo znajdziesz tu: MEAN Stack Auth App. Zainteresowałem się tą technologią, bo kod aplikacji - zarówno po stronie klienta, jak i serwera - pisze się w moim ulubionym języku, JavaScript. Dodatkowo, chciałem pobawić się trochę nierelacyjną bazą danych, jaką jest MongoDB.

  Serwis informacyjny oprogramowania wspierającego terapię afazji. System pomocy na temat instalacji, aktywacji i aktualizacji programu wraz z instrukcją obsługi dla terapeuty i pacjenta oraz dokumentacją techniczną.
  Samouczek w formie indeksu urządzeń dla niewidomych i słabowidzących oraz programów do rehabilitacji, oferowanych przez firmę HARPO. Indeks zawiera szczegółowe instrukcje obsługi wybranych urządzeń i programów komputerowych.
  Aplikacja webowa przeznaczona do prezentacji wyników ćwiczeń wykonywanych przez pacjentów w programie Neuronowski. Program wysyła wyniki na serwer, zaś aplikacja prezentuje te dane w postaci zestawień i wykresów.
  Prosty system CMS napisany w PHP i oparty na bazie MySQL. Jest to moja odpowiedź na problem permanentnych włamań na strony zrobione w WordPressie i Joomli. Na stronie projektu wyjaśniam powody, dla jakich powstał.
  "Gdy tworzę, odżywam. A najwspanialszą formą tworzenia jest programowanie.
  Albo, mówiąc inaczej, moje życie jest nic niewarte, jeśli nie programuję (taki żart)."
  - A. Ż.